Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt fogyókúra?...

Szoptatás alatt fogyókúra? Szabad?

Figyelt kérdés
7 hónapos a babám, napi 2-3* szopik még. Nagyon unom már a +15kg-ot, ami rajtam van, fogyózni szeretnék. Gondoltam napi 3-4* ennék, kis adagokat, 6 után már nem ennék és napi fél-1 órát tornáznék itthon. Így nem lesz baj? Nem lesz kevesebb a tejem, és a babámnak sem ártok vele?
2012. jan. 6. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Így oké, ahogy írtad. Kevesebb szénhidrát, de azért legyen szénhidrát!!!

A torna annyi legyen, hogy izomlázad ne legyen, a pulzus a zsírégető tartományban legyen.

A napi fél-1 óra tornát soknak tartom.

Sok sikert!!!

2012. jan. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

6 után nem ennék- ha 9 kor fekszel le,akkor oké,egyébként egyél lefekvés előtt is 2-3 órával ,nem jó éhezni .

A napi 3-4 szer kisedeg legyen inkább 5-6 szor kis adag,sok fehérhús,folyaédk,zöldségek ,gyümölcsök mértékkel de mehetnek. Fehérlisztes pékárukat,édességet,sütit,csokit,üditőket mellőzd,csak ritkán.Helyette teljes kiőrlésü kenyér,vagy barnakenyér,rozsos,magvas stb ,tésztából a durumtésztát ajánlom,de tésztás ételek nélkül is nagyon jól meg lehet lenni,köretnek ekvés rizs,sok zöldség akár párolva,salátának stb

Halat is fogyaszthatsz nagyon egészséges,emellé tejtermékek ,tojás is mehet. Napi 2-3 liter vizet meg kell inni,és kerülni kell a túlzott sófogyasztászt.

A napi fél-1 óra torna tökéletes, nem kell fuldoklani meg halálra hajtani magad,de izzadjál,érezd hogy jól átmozgatod magad. Ha van szobabiciklid,még azt is ajánlani tudom.

Ezzel nem rátasz se a babádnak se magadnak,sőt. A folyadékfogyazstásra ügyelj. Ne félj,azok a hirhedt méreganyagok (amikről az emberek nagy része azt sem tudja miről beszél,mikor ezzel rémisztget) nem a gyerekbe távoznak,van saját kiválasztásod ,az anyatej nem egy szemesláda amibe mindent beledobál a szervzet,a természet sem teljesen idióta:)

Amit én leirtam az egy egészséges étrend és életmód,a lehető legjobbat teszed vele magadnak. Az ilyen nőklapjás 2 hét alatt 10 kilót fogyós,meg csoki,krumplidiéta,90 napos stb nagy ivben kerüld el.

2012. jan. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

h.e.r.balife shake-re keress rá a guglin...ezt lehet szoptatás alatt is, napi 2szer ezt "eszed" ebédre valami könnyű (én update 1 kaját rendelek) uzsira/nasira gyümi,joghurt update 1 valami, soksok víz

+perzse mozgás: mivel kisfiam nem jó alvó íg max napi 20 percet tudok tornázni Rubint Rékát (le tudod tölteni netről)

napi 1.5órát sétálok a kisfiammal,meg fel le cipelem a 2.ről néha babakocsival együtt,meg bölcsibe megyek a nagyért (ilyenkor kicsi a hátamon kendőben) egy egész kardioedzéssel felér :) bugyiig izzadok mire hazaérünk :)


sok sikert

2012. jan. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!