Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatási időszak alatt...

Szoptatási időszak alatt lehet enni tejtermékeket (sajtot, tejfölt, túrót, joghurtot, túró rudit)? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Sajnos én húst nem eszem (mert nem bírom megenni) de valahonnan calciumot és fehérjét kellene ennem. Azt mondják szoptatás alatt nemcsak a tehéntejet, de még mindenféle tejterméket is kerülni kell. A fent leírt termékeket szoktam fogyasztani (bár igazándiból csak naponta 100 ml tejem van, ami egy etetésre elég, többi etetéskor tápszert kap a kisfiam, aki most 3 és fél hetes)egyenlőre nem látom, hogy gondot okozna a tejfogyasztásom, de azt hiszem ez nem rögtön jelentkezik amúgy sem.
2012. jan. 8. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:
ez hülyeség :) annyi, hogy a tej (nem tejtermék, tej) mennyisége ne nagyon haladja meg a fél litert, mert allergizálhat.
2012. jan. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én napi két liter tejet is megittam,és a babám nem lett allergiás.
2012. jan. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
első vagyok, egyébként én is túlléptem, imádom a tejet, csak az elején figyeltem...
2012. jan. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is imádom a tejet és a tejtermékeket. :-))))
2012. jan. 8. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!