Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 5 hetes kisfiam anyatejes és...

5 hetes kisfiam anyatejes és átalussza az éjszakát.4 óránként legalább szopiznia kellene, de nem ébred fel, és mi is elaludtunk?

Figyelt kérdés

Amikor felkelt, nem volt éhes, csak du 13 körül evett, de nem sokat. Ez normális?

Másnak hányszor szopizott a babája? Normális az, h reggel nincs étvágya? Amúgy állitólag minden rendben vele, és szépen gyarapodott eddig.


2009. máj. 24. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem itt tedd fel inkább ezt a kérdést: [link]

2009. máj. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnőm azt mondta, hogy éjszaka ne ébresszem fel a babát, ha végigalussza, örüljek neki. A kicsi lányom szinte ahogy hazajöttünk a kóházból négy óránként eszik. Mivel a két szopi között szinte mindig aludt, sosem ébresztettem fel.
2009. máj. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!