Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Elfelejtettem megmosni a...

Elfelejtettem megmosni a cseresznyét és lehet hogy le volt permetezve és nagyon félek, hogy belekerült a tejcibe. Most mi van ilyenkor?

Figyelt kérdés
Sok mindent már nem tudok tenni,két hónapos a babám,csak anyatejet kap,nem akarom megvonni tőle,de picit félek is odaadni neki a cicit.
2009. máj. 25. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Fejjél, és vegyél neki tápszert.Ha nincs otthon gyógyszertárban ügyeleten lehet venni.Aztán egy nap múlva csak nem lesz baj ha újraszoptatsz.
2009. máj. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Szoptass nyugodtan.Annyi vegyszer nem lehetett benne,hogy ártson.Egyébként meg a kicsiknek cseresznyét sem lehet adni ( még a nagyobbaknak sem),tehát te azt eszel,ezen az alapon az is árthat.
2009. máj. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A permetszer nem marad a zöldség és gyümölcs külsején, pont azért hat, mert beszívódik. tehát ilyenformán mindegy, h' lemosod-e, vagy sem. De ennyi erővel semmit nem lehetne enni. Szóval én a helyedben nem csinálnék belőle problémát, az ég világon semmi baja nem lesz a babának. Már rég kihalt volna a bolygó, ha ez reális veszély lenne.
2009. máj. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocs az Off-ért,de ezt nem tudtam hogy cseresznyét nem lehet neki adni,miért?Mondjuk én még semmilyen gyümölcsöt nem adok neki,hisz még csak 2 hónapos.
2009. máj. 25. 23:20
 5/6 anonim ***** válasza:
fájhat tőle a hasa, de ha először csak egy-két szemet eszel, aztán n agyon fokozatosan többet, és azt tapasztalod, hogy semmi baja tőle, akkor szerencsés vagy (én egy évig nem ehettem zöldbabot, tarka babot, lencsét, képosztát, kelkáposztát, borsót, kukoricát, karfiolt, brokkolit, karalábét, zöldpaprikát, szilvát, epret azért, mert allergizál, és persze a kávét is vissza kell fogni)
2009. máj. 26. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja, nyugodj meg! Egyébként Te meg nyugodtan eheted a cseresznyét és bármit, csak mindenből mértékkel. Nem törvényszerű, hogy a puffasztó ételek bántják a pici hasát. Mindenkinek ki kell tapasztalni, hogy a saját babája mit bír és mit nem. Én mindent ettem, a szerencsésebbek táborába tartozom.
2009. máj. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!