Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan kell fejni olyankor,...

Hogyan kell fejni olyankor, ha egy mellből szoptatok egy-egy evésnél?

Figyelt kérdés
Akkor azt az egyet kell fejni, vagy a másikat is, amiből ekkor épp nem etettem?
2009. máj. 27. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:

ha sok tejed van fejd le a másikat amiből nem etetsz, akár le is fagyaszthatod,stb

Mikor a babám 3-6 hónapos volt egyből szopizott, de az "elő"-tej részét néhány milit lefejtem, hogy tápdúsabb tejcsit egyen meg hogy teljesen kiürítse.

Ha a babád rendesen kiszopiz nem kell fejni, én nem tettem csak ha már szétdurranóban volt.

2009. máj. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia.Én mindíg csak azt fejtem le amiből evett és a nap végén beraktam a fagyasztóba.Mikor már több liter összegyűlt,abbahagytam a fejést a szopik után.Most annyi termelődik amennyi kell a babámnak és még mindíg egy mellből eszik etetésenként.Ha tudom hogy valahová mennem kell akkor előtte este annyit lefejek amennyit átlagosan eszik.Minél többet fejsz annál több termelődik.Szépen lassan át kell állni a baba igényei szerint és úgy könnyebb lesz majd ha kezditek a hozzátáplálást. Arra figyelj mindíg hogy túl sok ne maradjon benne mert az begyulladhat.(gondolod írhatsz privátba is,ha tudok segíteni valamiben)
2009. máj. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia.Normális esetben nem kell fejni.Ha nagyon sok tejed van és csak akkor abból a mellből fejsz amelyikből éppen etettél.A másikat hagyd békén.Legközelebb abból etetsz és abból fejsz utána.De ismétlem:Normális esetben nem kell fejni.Boldog babázást!
2009. máj. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!