Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt, hogy alakul...

Szoptatás alatt, hogy alakul a menstruáció?

Figyelt kérdés
Szülés óta még nem jött meg egyszer sem,fiamnál az első hónaptól megjött minden hónapban. Mind a két esetben kevés volt az anyatej és kell pótlás is!
2012. jan. 23. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez teljesen egyéni, minden nönél, és minden szülésnél tejesen másmilyen lehet.
2012. jan. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
moncsa:én 9honapja szoptatok nekem még nem jött meg
2012. jan. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6 hónapja szoptatok, nemrég váltottunk ki egy étkezést, meg is jött egyből. 3 napig tartott csak, de alig volt valami. Még mindig nem tudom hova tenni a dolgot.
2012. jan. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én fejtem a tejcit, ameddig fejtem, nem volt mensim. Illetve mikor csökkentettem, és ritkábban fejtem, jóval kevesebb volt, akkor kezdett megjönni.

Azt jó tudni azért, hogy attól, hogy nincs mensi, még ovuláció van, és frankón újra teherbe lehet esni ! Csak mondom.

2012. jan. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Teherbeeséstől én is félek,igaz kevésszer vagyunk együtt és védekezünk,de azért félek.Így hogy nem is tudom,hogy most azért nem jön meg mert szoptatok,vagy azért mert terhes vagyok így még idegesítőbb a dolog.
2012. jan. 23. 18:41
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez változó!

Nekem szülés után 9 hónappal és 1 nappal jött meg! Nővéremnek a mai napig sem... Mindketten szoptatunk még a szilárd hami mellett. Kislányom 17, unokahúgom 22 hónapos...

2012. jan. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Két napig egyáltalán nem szopott ,majd a harmadik nap ugyanugy elfogadta a cicit.Rá 2napra megjött az elő menstruációm,lehet,hogy ezért nem kellett neki a mellem,nemtudom ,de a lényeg,hogy mostmár ujra tudom zoptatni.
2012. jan. 26. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!