Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A szoptatást kb.1.5 éve...

A szoptatást kb.1.5 éve hagytam abba. A múltkor picit fájt a mellem és amikor megnyomtam pár csepp tej jött belőle.35 éves vagyok, nem szedek semmit és a menstruációm is normális. Van valami bajom?

Figyelt kérdés
2009. máj. 29. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy magas a prolaktin szinted. Menj el nőgyógyászhoz, és kérj tőle vérvételre beutalót, ott megnézik. Gyógyszerrel kezelhető, ne izgulj.
2009. máj. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kezdtél mostanában esetleg egy újfajta fogamzásgátlót szedni? Mert az is okozhatja pl. a prolaktin szint megugrását. (ha erről van szó nálad, homeopátiás szer is van rá gyógyszerek helyett)
2009. máj. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem is ugyanilyen problémám volt, illetve szerettünk volna 2. babát. Vérvétel kimutatott emelkedett prolaktinszintet, amit a nőgyógyászom homeopátis cseppekkel (Mastodynon) és utána Premens tablettával kezelt és rendben visszaállt a szint és most már 2 hónapos a 2. babánk :-). Mindenképp kérj tanácsot nőgyógyásztól.
2009. máj. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

17:54-es..

Bár az én ciklusommal volt gond, csak 40-60 naponként jött meg...

2009. máj. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon sokat segítettetek!
2009. máj. 29. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!