Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt mennyi volt a...

Szoptatás alatt mennyi volt a legtöbb fájdalomcsillapító, amit bevettél?

Figyelt kérdés

Szörnyen fáj a fogam!!!!!! Sajnos nálunk már csak ügyelet van hétfőig. Ott pedig vagy húznak, vagy idegelnek :( Ki kéne bírni valahogy, de tényleg hihetetlenül fáj! Eddig 2 szem Panadolt vettem be, de már érzem, hogy megint múlik a hatása. Valami jó praktika fájdalomcsillapításra? és szerintetek hány darab "fér bele"? Mennyi a megengedett?

Pici fiam 3 hónapos, szoptatom.


2012. jan. 27. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a bölcsesség fogam fáj , nem mindig, de ha rájön a fájás, akkor kegyetlen. Corsodyl-lal öblögetem, az jót tesz neki.
2012. jan. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Szedd csak, maximum addig ne szoptasd a babát hanem adj neki tápszert, ha elfogadja. Az neki is sokkal rosszabb, ha egy roncs az anyja a fájdalomtól. De hívd fel a védőnődet és hallgasd meg ő mit mond :)
2012. jan. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
26%
semennyit! a gyógyszer átmegy a tejbe, adj neki tápszert, ha bevetted, a tejet meg fejd le (és öntsd ki), hogy ne apadjon el addig is.
2012. jan. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kíváncsicska ***** válasza:
Nekem a kórházban cataflánt adtak.Miután megszültem.Pedig elég erős gyógyszer.
2012. jan. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!