Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki üvegből adott tejet vagy...

Aki üvegből adott tejet vagy tápszert, annak nem utasította el utána a cicit a baba?

Figyelt kérdés
2009. máj. 30. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
szia, szerintem babafüggő, pl. az én kisfiam 1 hós korában kezdett el szopizni, addig üvegből kapta az anyatejet, utána már mikor nem volt elég a szopi már nem fogadta el az üveget, csak pohárból ivott
2009. máj. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A babámnak 3 hetes kora óta kell tápszert is adni. Most 8 hónapos és még mindig szopik.
2009. máj. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az enyém kb 2 hónapos korától ismeri a cumisüveget. A hozzátáplálásig (5,5 hós koráig) szeretett szopizni, 30-40 perceket "nyammogott" a cicin. Viszont onnantól egy hónapon belül leszokott, nagy üvöltések kíséretében. Ma az anyatejet is üvegből kapja. Én már nem is ijesztgetem a cicimmel :) (7 és fél hós)
2009. máj. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk leszokott a ciciről, 2 hónapos korától fejem neki a tejet. Muszáj volt neki előtte cumisüvegből adni mert csak az elejét szívta ki és utána órákon keresztül sírt. 6 hónapos baba anyukája
2009. máj. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi 3 hónaposak vagyunk és 3-4 alkalommal volt olyan, hogy üvegből kapott ha el kellett mennem és nem értem haza időben. Nem volt semmi gond utána. Szépen ivott cumisüvegből is utána meg ugyanúgy ciciből. Én is féltem tőle de szerencsére nem nagyon érdekelte, hogy honnan jön csak jöjjön.:)) Ráadásul fagyasztott tejcsit kapott. Állítólag azt sem szereti mindegyik. :/
2009. máj. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, nekem szerencsém van a kisfiammal. Az első hónapban csak üvegből kapta, nem nagyon tudott szopizni, második hó-tól rákapott a cicire és onnantól vegyesen kapja. Imád enni, úgy hogy neki teljesen mindegy miből kapja csak ehessen :) Most elmúltunk 3 hónaposak és a helyzet változatlan.
2009. máj. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!