Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Fog fájásnál vehet be algopyri...

Fog fájásnál vehet be algopyrint? Ha igen mennyit? Szoptatok még

Figyelt kérdés
2009. máj. 31. 08:19
 1/7 anonim ***** válasza:

A betegtájékoztató ezt írja:


Terhesség során, elsősorban az első három hónapban és a terhesség utolsó 6 hetében, csak különösen indokolt esetben, fokozott orvosi ellenőrzés mellett alkalmazható. Szoptatás ideje alatt az alkalmazása nem javasolt, mivel kiválasztódik az anyatejbe.


Szóval én nem venném be.

2009. máj. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De, hogy írjak valami hasznosat is. Én a Paramax Rapid tablettát javaslom, ezt lehet szedni szoptatás alatt is. Vény nélkül kapható, hátha segít.
2009. máj. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szió!

Én császáros voltam. Fájdalomcsillapításra végig algopirin injekciót kaptunk. Az orvos azt mondta ezzel nem ártok a babának! Ha tényleg annyira fáj szerintem nyugodtan bevehetsz egyet!

2009. máj. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szió!

Én is szoptatok, és ma hajnalban iszonyatos fejfájással ébredtem. (3órától 9-ig majd megőrültem, úgy fájt...) Reggel rákérdeztem a védőnőmre, és azt mondta, hogy 1-et ha beveszek, még nem ártok vele. Még mindig jobb, mintha egész nap csak szenvednék, az senkinek sem tenne jót ..

2009. máj. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Paramax Rapid! De ha lemész a gyógyszertárba szívesen segítenek kiválasztani a megfelelőt! jobbulást!
2009. máj. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2009. máj. 31. 19:13
 7/7 anonim ***** válasza:

Dr. Czeizel Endre humángenetikus azt mondta egy előadásán, hogy algopyrint panadolt lehet szedni szoptatás alatt nyugodtan, átmegy a tejcsin, de nem árt a babáknak. Ibuprophen származékot nem lehet szedni!

Ő meg csak ért hozzá.

2009. jún. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!