Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miből látszik, hogy már "nem...

Miből látszik, hogy már "nem jó"illetve nem "elég"a tejem?

Figyelt kérdés
Holnap lesz három hónapos a lányom és már két-három napja nagyon nyűgös.Egy kicsit megfázott,de orrcseppen kívül nem írtak neki mást.Két héttel ezelőtt még úgy aludt még nappal is most meg állandóan szinte fent van.Már arra is gondoltunk,hogy már nem elég tápláló a tej neki és adtam neki Beba tápszert,de csak belekóstolt és utána már hiába próbálkoztam nem kellett neki.Lehet,hogy a nátha miatt is nem nagyon eszik?
2009. máj. 31. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet nem kap rendesen levegőt azért nem eszik. Nekem amúgy a doki javasolta a tápszert,mikor még 2 és fél hónaposan is óránként evett,viszont nem is hízott olyan sokat. Milupát írt fel,úgy megtetszett a fiamnak,hogy többé az istennek sem fogadta el a tejet még üvegből sem
2009. máj. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyűgös lehet, a nátha, az idő és még sok dolog miatt.
2009. máj. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem fogadta el a tápszert akkor nem éhes. Az én babámnak mikor nem volt elég az anyatej, akkor a tápszerre úgy rácuppant, hogy az üveget nem lehetett elvenni tőle. Valószínüleg a nátha miatt lehet nyügi.
2009. jún. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat,és egy kicsit meg is nyugodtam.
2009. jún. 1. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!