Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3 hós a babám, eddig csak...

3 hós a babám, eddig csak anyatejet kapott. Ma adtam neki tápszert. Kell utánna inni adni neki?

Figyelt kérdés

Délutánonként a héten rendszeresen elkezdett ordítani, alig lehetett megvígasztalni, s óránként cicire raktam, de alig van tejem délutánra. (Eddig is kínszenvedés volt a szoptatás, mindig sírás van cicizés után hogy még enne, de nincs, este is éjjel lefejt tejet adtam neki hogy el tudjon aludni, de éjjel is csak 60 milit tudok lefejni.

Szóval vettem a tescoba Milupa 1-est tápszert, s ma adtam neki. Nem tudom hogy kell-e utánna inni adni neki.

Ha szopik tovább rendesen, csak így délutánonként adok neki 100 ml tápszert szerintetetek jó?


2009. máj. 31. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
és itta a tápit,mert az én lánykám nem issza a tápszereket.mennyi volt én még nem is láttam a tescóba milupa 1-est. annyit pótolj amennyit kell,vagy amennyit megiszik ha már mindent megtettél a tejcsiért.
2009. máj. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

2800 Ft volt 800 gramm a tescoban.

Doktornőnek nem nagyon akarja felírni a tápot, mert hogy elég annyi tej amennyi van.

2009. máj. 31. 16:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kell inni adni neki utánna!

Mi is ugyanígy jártunk, csak nekünk dokinő írt Milupa Milumil HA start tápit :) De eleinte ő sem akart, majd csak akkor volt hajlandó tápszert adni, amikor már fogyott a babóm 20grammot, addig azt hajtogatta, hogy elég neki a tejcsim!Mostmár nem ordít és evés után rögtön elalszik :))

2009. jún. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, megnyugtattál hogy csak nem volt ez olyan rossz döntés!
2009. jún. 1. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!