Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2 hetes a kisfiam.3 óránként...

2 hetes a kisfiam.3 óránként keltem még éjjel is enni. Anyatejes,3kg-s baba. Ti hogyan csináljátok? Ti felkeltitek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 31. 22:27
 1/5 Nikcsi ***** válasza:
En sosem ebresztettem, szerintem nem is kell. A fiam ugy 4 orankent ebredt ejjel eleinte, aztan fokozatosan csokkent. Szerintem ne ebreszd fel, ne aggodj, jelez o ha ehes. :)
2009. máj. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekünk a kórházba azt hangsúlyozták hogy a gyerek igénye szerint,és nem általunk beosztott időpontokba etessük,nekem 2 hónapos babám van és valóban mmondhatom hülyeség lenne mindenáron az adott időponthoz igazodni,a baba kialakítja magának és van mikor kedv függő is náluk,egyszer óránként ennének,másnap meg 2-3 óránként,nálunk volt olyan is hogy 4 óra hosszáig nem ébreztett éjjel,de reggél bepótolta,vagy másnap evett gyakrabban mint2 óra.én mondjuk örültem hogy fürdeni v wc-zni volt időm mert sokáig szopizik a picim.a babádhoz igazodj mindenképp!!!
2009. máj. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell felébreszteni éjjel. Tudja ő, hogy mikor éhes, akkor majd fel fog ébredni és jelzi is, ne nyugtalankodj. nappal sem fontos felébreszteni 3 óránként, lehet, hogy ő szívesebben szopizik kicsit ritkábban. Az a fontos, hogy nappal ne maradjon ki 4, (max. 5 óránál hosszabb idő). Hagy, hogy ő alakítsa ki a napirendet, amit te esetleg egy picit igazítasz majd, hogy mindkettőtöknek jó legyen. 4 gyerekes anyuka
2009. máj. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ne keltsd fel, örülj neki, hogy ilyen kis ügyes már pici korában, hogy hagyja a mamit aludni :) az enyém ilyen korában éjszaka is egyfolytában evett volna - tiszta holdkóros voltam :)) mostanra már szerencsére az én babám is szépen alszik éjszaka és én is tudok pihenni

2 hós baba anyukája

2009. jún. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm,akkor ma éjjel már többet alszom...:)
2009. jún. 1. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!