Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akik csak reggel és este...

Akik csak reggel és este szoptatnak már azok mi okból áltak át és hogyan? Én is ezt tegyem?

Figyelt kérdés

néhány nap múlva egy éves lesz a fiam.Hetek vagy talán már egy, másfél hónapja kap reggel 9 körül velünk reggelit, ebédel és van hogy vacsizik is, bár az utóbbi 3 - 4 hétben átálltam a szopi utáni tejpépre amiből megeszik egy adagot 165mlhez 5-6 kanál. Így alusszuk végig az éjszakát.

De egyre azt veszem észre, hogy mintha már nappal alig lenne tej, inkább csak cumizik. Vagy ha iszik is nem sokat. Nincs mérleg így nem tudom, pedig most jó volna egy napra, mert ha tudnám, hogy csak 30-40got eszik akkor átállnánk az 2xi szopira. Mit tanácsoltok? Mert akkor lehet lenne neki reggel este bőven, nem csak pár korty.


2009. jún. 1. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia. Az enyém 15 hónapos, és így néz ki a napunk:

Reggel szopi. Délelőtt tejpép, vagy vmi könnyű kaja, délben főzelék, és utána szopi. Délután valami könnyű uzsi, és este, megint főzelék és szopi. Rendszerint elalszik a cicin

2009. jún. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1 évesen hasonló napirendünk volt mint az első válaszolónak, sose adtam tejpépet, kijött belöle. 1,7 hónaposig szopizott.Mérleg nem is kell ha úgy érzed a babádnak elég ebédre amit megeszik és neked sem fáj a cicid, akkor hagyd el.Bár nálunk sokáig avval aludt el, hogy összebújtunk.Talán nem is szopizott úgy tele volt a pocakja, csak bekapta és már aludt is...
2009. jún. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem az igény szerinti szoptatást javasolta a védőnő akár 2 éves korig. Én is úgy érzem, hogy csak pár kortyot iszik, de néhányszor lemértem: 100-130 gr!!! Csak ők már ügyesen isznak, meg a cici sem feszül már ilyenkor. Nyugodtan adjál neki napjában többször is, pláne, ha meleg van. Ez a legegészségesebb ital neki.
2009. jún. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!