Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Viszajöhet még a tejem?

Viszajöhet még a tejem?

Figyelt kérdés
3,5 hónapas a kislányom,eddig tudtam szoptatni,de sajnos már így is tápszeres pótlást kellett adnom neki,mert az anyatej kevésnek bizonyult.A 6. héttől \'megérkezett\' a menstruációm és nagy meglepetésemre a tejem meg szinte elapadt a menzesz időszakára,pedig fejtem,szoptattam amennyiszer csak lehetett(bár a baba sem igazán fogadta el).Mikor a ciklusnak vége a tejem is több,de rég nem annyi,mint amennyi előtte volt.Már mindent kipróbáltam(homeobogyók,More Milk,tejserkentő tea,sok folyadék),de csak minimális a változás.Már talán véges is...Mit tehetnék még,hisz szeretnék még tejet adni a picimnek?Járt már valaki hasonló \'cipőben\'?
2009. jún. 1. 12:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Én napi 7x fejtem, és 14 hónapig volt napi 2 és fél liter tejem. De éjjel is felkeltem fejni( de csak egyszer), mert ennek a hiánya tudja elapasztani a tejet.Ugyanis akkor 8 órán át nem ürül ki a tej és ezért egyre kevesebb lesz. Ha kevés van fejd többször üresre, akár3 vagy 2 óránként, mert ez serkenti a tejtermelésre. Én napi 6 liter almalevet ittam meg. Ha szeretnél még valamit, írj privit!
2009. jún. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!