Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyukák! Miért nem fogyok...

Anyukák! Miért nem fogyok szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
Olyan mintha a szervezetem tiltó állásba lenne és nem engedne fogyni!!Pedig állítólag szoptatással mennek a kilók.Nekem miért nem?5hónapos a babám de meg sem mozdul a felesleg rajtam.Nagyon elvagyok keseredve!
2012. febr. 9. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudok jó hírrel szolgálni, ugyan ebben a cipőben járok. SZigorú diétán vagyok, heti három edzés és szerencsére most már nem hízok. Endokrinológus szerint a hormonjaim a felelősek, a szopi befejeztével valószínleg tudok majd fogyni. Addig is, szerintem egy beutalót kérj vérvételre vércukor és pajzsmirigy ügyben. Nekem ezek negatívak lettek ugyan de szopi után megismételkjük mert lehet, hogy a magas túlságosan prolaktin szint miatt nem tudok fogyni de ezt ugyebár szopi alatt felesleges lenne vizsgálni.
2012. febr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Az első gyerekem 8 hónapig szoptattam. Egy dekát nem fogytam, sőt! A kisfiam 8 hós volt, amikor újra terhes lettem. 5 hónapig tudtam szoptatni a kislányom. Nem fogytam semmit, sőt ahhoz hogy legyen tejem állandóan ennem kellett. Mindig éhes voltam. Híztam. Majd amikor már nem szoptattam hirtelen elkezdtem fogyni.

Lement 12 kg!!

2012. febr. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

én sem fogytam a szoptatás alatt...

híztam sajnos én is. de amint vége lett a szoptatásnak, lementek a kilók. nagyon időm sem volt enni, folyton rohangáltam a kicsi után. :)

2012. febr. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is akkor kezdtem fogyni, mikor már mást is evett, rohamosan meg akkor mikor már csak éjszaka evett. 1 éves korára lement.

Szerintem a szoptatás miatt nagy az étvágyunk, ill. ha bármi megszorítással próbálkoztam, szédelegni kezdtem, úgyhogy feladtam. Mert most másodjára is ugyanez a szitu.

2012. febr. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a megnyugtató válaszokat.Akkor türelmes leszek.Szép napot mindenkinek!!
2012. febr. 10. 07:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert olyan alkat vagy. Ha abbahagyod a szoptatást és rendesen eszel, magától le fog menni a felesleg. A szervezet tényleg tartalékol. Most a baba a fontos. Sok sétával (persze jobb időben) rásegíthetsz a fogyásra, de szerintem most ne aggódj ezen.
2012. febr. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!