Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyire hangos az Avent...

Mennyire hangos az Avent elektromos mellszívó?

Figyelt kérdés

2012. febr. 11. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon halk, csak pici pulzáló hangot ad, ahogy a motor szív. Előtte volt Medelám, na az irtó hangos volt, én ahhoz viszonyítom.
2012. febr. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi, nekem is medelam volt elotte, marha hangos. Es szerinted melyik jobb?
2012. febr. 12. 13:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem egyértelműen az Avent. Avent kézivel kezdtem, aztán kölcsönadtam barátnőmnek amikor szült, mert rendeltem egy Medelát, ami elektromos és kézi is volt. Akárhogy állítgattam a szívóerőt nekem a nagy mellemhez nem volt jó a tölcsér és néha fájt is a fejés. Visszasírtam a kézi mellszívómat, így lecseréltem a Medelát egy Avent elektromosra, ami kéziv is alakítható. Nem tudom, hogy miért váltottam márkát amikor már bejött egy. Felesleges tortúrát csináltam magamnak.

Az Aventtel álom a fejés, imádom hogy felveszi a ritmust, ami nekem jó, meg tök jól illeszkedik a mellemhez, nagyon klassz a masszírozós párna is a tölcséren, pillanatok alatt lejön a tej, pedig már nem dúskálok benne mert 5 hós lesz a kisfiam. Könnyű szétszedni, tisztítani, mert minden alkatrésze betehető mikrós sterilizálóba. A Medelának még ez volt egy nagy hátránya, hogy azt írják nem tehető mikróba, én meg utálok a forralással pepecselni. Í

Úgyhogy minden érvem az Avent mellett szól. Ezt már tuti nem adom el, ha lesz még babám jól jön.

2012. febr. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi, akkor megprobalom! :-)
2012. febr. 12. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!