Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A tstsúlykg-onként 150g...

A tstsúlykg-onként 150g tejcsi számítás meddig állja meg a helyét? A baba mennyi idős koráig?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíván? Mindent kipróbáltam, nagyon úgy néz ki, hogy napi 700ml nálam a plafon. 11 hetes a babóm
2009. jún. 3. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 11 hetesen már beállt a kajálása, ne méregesd a kaját. Nyugodj meg, elég a tejed, annyit fog enni, amennyi neki kell.
2009. jún. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én szorozhattam,oszthattam,sose annyit evett mint amennyit "kellett" volna, úgyhogy én nem is nézegettem. Ha kevesebbet evett akkor tömködtem még a cicit a szájába,muszájból evett még egy kicsit,ami aztán ki is jött a végén. Amikor meg paráztam hogy túl sokat evett, semmi gond nem volt.Aludt egy jót! Szerintem felesleges dolog,csak idegesíti az embert.
2009. jún. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Upsz, most nézem, hogy a kérdésem lényegi része kitörlődött:) Tehát arra lennék kíváncsi, hogy a baba tejszükséglete meddig növekszik, hány hónapos koráig, hogy ki tudjuk-e húzni tápszer nélkül?
2009. jún. 3. 18:11
 4/6 A kérdező kommentje:
Én azért mérem, mert nagyon ingadozott a tejem mennyisége, aztán megjött a mensim, és szinte teljesen elapadt, sikerült visszahozni nem kevés küzdelem árán, és sajnos a mennyiség fenntartása sem egyszerű, tovább növelni meg egyszerűen nem megy:(
2009. jún. 3. 18:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Sajnos mivel nem mérem a babát,így nem tudom most mennyit eszik,de tegnap azt mondta a védőnő hogy 3hós koruktól 6hós korukig majdnem ugyanazt a mennyiséget eszik utána minimális a többletigény. Gratulálok hogy visza tudtad hozni a tejedet.Sokaknak nem sikerül akárhogy is küzdenek érte.Szorítok neked, hogy addíg legyen elég tej amíg szeretnéd szoptatni!! Azt gondolom tudod, hogy 3hósan van egy pár nap, a fejlődési ugrás, amikor többet esznek és ez igaz 6hósan is.
2009. jún. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, ez valamennyire megnyugtatott, nem negyon szeretném tápszerezni.
2009. jún. 4. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!