Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kinek mennyi ideig tart egy...

Kinek mennyi ideig tart egy etetés?

Figyelt kérdés

Az én lányom van amikor 20-30 percig szopik,de van amikor majdnem egy órán át is rajt lóg a cicin!

Ha igénye van,hagyjam a cicin egy órán át is vagy fél óra után tegyem le?sokszor majdnem azzal megy el az egész napom,hogy szoptatok!:-(

Ti,hogy vagytok ezzel,jó lenne valami jó tanács vagy mások tapasztalatai!


2009. jún. 3. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez attól függ, mennyi idős a kicsi. Néhány hetes korától kb. 3 hónapos korig nálunk is így volt. Ma már 6 hónapos, egy etetés cakk-pakk negyedóra.
2009. jún. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Igen, ez idővel javul majd. Gondolom, még picike a lányod.. Azt mondanám, hogy most csak az a dolgod, hogy szoptass, de nekem a kórházban azt mondták a csecsemősök, hogy ne hagyjam cicin lógni egész nap és fejéssel együtt optimálisan fél óránál nem szabad, hogy tovább tartson egy szopizás. Azontúl a cicnek sem jó, ha felázik és sebes lesz. Na de, ha egyszer imádnak cicizni, akkor mit csináljon az ember lánya!?? Türelem, tényleg nem tart soká, 1-2 hónap és jobb lesz!!
2009. jún. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kezdetben majdnem egy órát, de volt, hogy többet is eltartott. Most legrosszabb esetben 20 perc, de álatlában 10-15 perc alatt bevágja az adagját. 5 hónapos
2009. jún. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám 3hós múlt. Ha minden rendben a tej mennyiségével és nem adja elő a "lusta vagyok" dolgot akkor 10-20perc alatt végez. Ha kevesebb a tejem és dolgozni kell érte akkor 30perc. Nem igazán jellemző rá hogy csak úgy cicizni akar úgyhogy erről nem tudok nyilatkozni. Eszik és ha már nem kell neki több akkor kiköpi.
2009. jún. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a szopi nagyjából 15 percig tart, az esti kajálásnál szoktam hagyni cicizni, akkor kb 25 perc, mert elalszik. 3 hónapos lesz a baba.
2009. jún. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!