Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 4 hónapos baba hogy eszik...

4 hónapos baba hogy eszik kiskanállal tejpépet? Mennyit evett meg nálatok elsőre, s milyen fajtát adtatok?

Figyelt kérdés
Szopik a babám, de etetések után ordít, még éhes. Gondoltam adok neki tejpépet délután.
2009. jún. 3. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
lehet hogy már nincs lég tejcsid.használj babamérleget így megtudhatod hogy elég a neki a tejcsid.mérd meg szopizás előtt és után.szerintem 100-150 ml között kell ennie,azért írtam ilyen nagy eltérést mert minden babának mások az igényei.a téjpép az nekünk bevált a milupa vaniliásat próbáltuk ki először és izlett neki.nekem a dobozra előírt adag felét ette meg először.ha tényleg nincs elég tejed pótolhatod neki tápszerrel is.az első kanalas evésnél biztos ügyetlen lesz de ne add fel majd megtanulja.
2009. jún. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én az éjszakai egyre sűrűbb kelések miatt kezdtem neki adni tejpépet a fürdés előtt - utána még maradt a szopi. Milupa Jó éjszakát banános tejpéppel kezdtük, rögtön nagyon ügyesen evett kanállal. Ekkor 3 hónapos + 3 hetes volt. Ja, kb. 1/3 adagot evett meg az elején, most 6 hónapos, de még mindig nem eszik meg egy egész adagot, max. 2/3 - 3/4-et.
2009. jún. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2009. jún. 4. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!