Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért szopizik ilyen keveset?

Miért szopizik ilyen keveset?

Figyelt kérdés

11 hetes kisfiam minden szopizáskor csak kb. 80-100 ml-t eszik.

igaz,nem 3 óránként,hanem össze-vissza,van amikor csak másfél óra telik el,de van amikor 4 is két szopi között.

egészséges ez vajon?

a gyarapodása amúgy jó.

csak azért aggódom,mert állítólag ekkora babának már simán meg kellene ennie 120-150 ml-t egyszerre.

hasonló korú babák anyukái,nektek mennyit szopik a pici?


2009. jún. 3. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
jajjj :) ne aggodj am :) minden gyermekorvos azt mondja, hogy ha okes a gyarapodasa, akkor nincs ok aggodalomra a babad ugyanis annyit eszik, amennyire neki akkor szüksege van! Az az igazsag, hogy en nem nagyon mertem mennyit eszik a kislany, meg akkor sem, de ö mar "nagy" is, 9 honapos. Nalunk inkabb az a gond, hogy nem hajlando semmit meg mindig megenni, csak a cici... kerdeztem az orvost, erre is azt mondta, hogy nem ugy nez ki, mintha nem lenne teljesen egeszseges, elegedett baba, akkor mi miatt is aggodom? Ereztetni fogja, ha valami nem jo neki, es en is latni fogom rajta.. Ugyanezt mondhatom neked is!
2009. jún. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj , főleg ha a súlygyarapodása rendben van! Az én két pici fiam ugyan ezt csinálta, össze vissza evett különböző mennyiséget! Csak teát NE adj neki ha javasolják akkor se, mert csak a hasa nő tőle és csak pisil!Én nyáron is csak cicit adtam nekik és jó volt az is ! A tej összetételét biztos tudod mi ürül először az emlőből! Én fél éves korukig nem adtam nekik semmi mást! Üdv: Anita
2009. jún. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a súlya megfelelően gyarapodik, békés, nyugodt kisbaba, akkor dobd ki a mérleget, mert csak idegesíted magad! Nekem is ekkora a lányom, de fogalmam sincs, hogy mennyit eszik, mert sosem mértem.
2009. jún. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!