Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Csináltatott valaki szülés-szo...

Csináltatott valaki szülés-szoptatás után mellfelvarratást?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy nagyjából miből áll egy ilyen műtét, mire kell számítani, milyen lett az eredmény és hogy megérte-e megcsináltatni? 22 éves vagyok, most várom az első babámat. Mindig nagyon szép, közepes méretű, feszes melleim voltak, büszke vagyok rájuk. Szomorúan olvasgatom mindenhol hogy mi történik a szoptatás abbahagyása utána a szép formás cicikkel és én ilyen fiatalon még nem szeretnék két aszottszilvát a melleim helyére, ezért érdekel a műtét lehetősége.
2009. jún. 3. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én megcsináltattam. Nem felpumpálás, hanem mellfelvarrásom volt. Nekem is olyasmi melleim voltak mint neked, talán átlagosnál nagyobb, de nem lógtak, viszont a méretéből adódóan, törvényszerű volt, hogy lógni fognak. Ahogy te mondod két aszott szilva.

Tulajdonképp a felesleges bőrt kivágják, és az emlőállományt visszahelyezik az eredeti helyére. Engem altattak, akinek picike mellei vannak, azt helyi érzéstelenítéssel is meg lehet csinálni. Úgy csinálják, hogy a bimbóudvart teljesen körbevágja, a mell alatt és a hajlatnál ejtenek vágást. Ezt valahogy felszedi ( a bőrt)és utána az emlőállományt úgymond raffolják , új formát ad neki, ezek felszívódó öltések. Ha kell, kissebíti a bimbóudvart is. Utána ilyen hevederszerű akármikkel rögzítik a mellet, hogy ne húzza magát súlyánál fogva, úgy néztem ki mint egy felszerszámozott ejtőernyős.:)))Fél évig nagyon erős sportmelltartót hordtam, nem ugráltam, nem sportoltam. Mondjon akárki akármit, nekem igenis trauma volt, hogy egy gnómot láttam a melleim helyén. NEm fogod megbánni, csak neves klinikát válassz.

2009. jún. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tudom nem ez a kérdés...elnézést is miatta. De utolsótól kérdezném hol érdemes megcsináltatni, és kb. mennyibe kerül a felvarrás, implantátum nélkül?? Én is nagyon gondolkodom rajta, mert szörnyen érzem magam ilyen mellekkel. Két gyerkőcöt szoptattam- szoptatok-, bár már a végét járja... Köszönöm és elnézést, hogy beleszóltam.
2009. jún. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Én is szeretném tudni hogy kb mennyibe kerül az eljárás és kihez érdemes fordulni? És a műtét után mennyire hasonlítható a melled az eredeti állapotokhoz? Nem látszanak túlságosan a vágások?
2009. jún. 3. 21:33
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a vágások nem látszanak. Én nem élek Magyarországon, forintba átszámítva talán 1M körül volt. Otthon is érdeklődtem, 440-520-ig terjedtek az árak, de bonyolult lett volna hazautazni, meg kezelésekre sem tudtam volna oda visszajárni, fél évig.
2009. jún. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, magyarországi klinikákon, csak a legnevesebbeken érdeklődtem, amit orvos ismerősöm ajánlott, priviben elküldöm neked a címűket, nem tudom itt lehet e reklámozni.
2009. jún. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt nagyon megköszönném!:)
2009. jún. 3. 22:04
 7/7 anonim ***** válasza:

Elküldenéd nekem is a címet?Nagyon érdekelne.

Köszönöm

2009. jún. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!