Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3. hétben lévő kisfiam átlagba...

3. hétben lévő kisfiam átlagban naponta megette a minimum 100 grammot a mai nap viszont reggel 6-kos is és most 9-kor is csak 60-at. Előfordul az ilyen? Normális ez? Tejem van, mert tudtam lefejni.

Figyelt kérdés
2009. jún. 4. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek, így a piciknek is változik időnként az étvágya. Lehet, melege van, vagy fázik, esetleg álmosabb, nyűgösebb, bármi. Egy nap még nem gond, ha hosszabb ideig fennál (2-3 nap), akkor kérdezd meg a gyerekorvost!
2009. jún. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ne aggódj!van ilyen most elég volt neki ennyi.nyugi ha éhes maradt volna azt biztos jelezné.nem mindig esznek ugyanannyit.legfeljebb hamarabb lesz éhes.azt javaslom hogy ne óráztasd,akkor adj neki mikor igényli.cicilt és a maradékot azt fejd ki abból a cicidből amelyikből evett.sajnos én ezt nem így csináltam,hamar el is ment a tejem.a második babámnál okosabb leszek.4 és fél hós kislány anyukája
2009. jún. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
egyebkent egy mostanra kozel 4 kg-os kisbabanak nem keves ez 2 het betoltese utan? persze tudom, ha ehes, sir. tejcsi van boven, mert sokat lefejtem utana, amit Kisgomboc nem evett meg.
2009. jún. 4. 10:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Ők tudják mennyit egyenek és egy jótanács, ne méregesd, hogy mennyit eszik.

Csak fölösleges stressz.

2009. jún. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

előző

Én csak 6 hétig fejet, csak nappal,de volt, hogy akkor sem minden szoptatás után, sőt maradtak, ki is napok.

A lányom hétfőn lesz 3 hónapos és csak szopik.

2009. jún. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!