Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A terhesség alatti mell...

A terhesség alatti mell növekedésnek (vagy nem növekedésnek) van köze a későbbi szoptatáshoz?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert én 32 hetes kismama vagyok és még csak most kellett vennem új méretet melltartóból. Eddig 75B-s volt, most 80B-s van. Igazából nem is nőtt, inkább duzzadt a mellem. Ettől még lehet sok tejem, tudok majd rendesen szoptatni? vagy a méretnek totálisan nincs ehhez köze?
2009. jún. 5. 09:27
 1/3 anonim ***** válasza:
70%

szia! a méretnek, növekedésnek semmi köze a szoptatáshoz. nyugodj meg, biztosan lesz sok tejed!

nekem nagyon megnőtt a cicim, B-ről DD-re és alig volt pár csepp tejem...

viszont reménykedem, hogy a második babámnál lesz tejcsi, állítólag nincs két egyforma terhesség, szülés és tejtermelés.

Anyukámnak agyon pici cicije van, egyszer tudott szoptatni, egyszer nem is indult be neki.

szóval nincs összefüggés!

Élvezd ki az utolsó heteket, aludj sokat :)

2009. jún. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%
nekem is sokat nött a mellem, és semmi köze nincs a tejhez, mert sajna én nem tudok szoptatni, mert nincs tejem. 3hetes anyuka
2009. jún. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
70%
Szia! Abszolút nincs köze. Nekem kis mellem van, terhesség alatt alig nőtt mégis már fél éve szoptatok és rengeteg tejem volt, van.
2009. jún. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!