Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Meddig lesz elég a tejem,...

Meddig lesz elég a tejem, vagy beindul még?

Figyelt kérdés
Ma 18napos a baba.A bal cicim nem indult be igazán,de eddig tudtam úgy szoptatni,hogy 1X a jobb cici és 1X a bal+jobb cici.Viszont ma este a jobb oldali után rá kellett tennem a balra is,hogy jól lakjon.

2012. febr. 20. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az nem baj szerintem, ha csak kettőből lakik jól. Nem fog elfogyni a tejed, ne aggódj. Sőt, minél többet szoptatsz, annál több lesz. Inger hatására termelődik. Ne görcsölj rá, hogy nem lesz. Biztos, hogy lesz. Nyugi. Majd meglátod. Igyál sokat, egyél rendesen, próbálj pihenni hacsak tudsz, minden rendben lesz. Esetleg szoptatós tea, vagy homeós bogyó mehet, ha hiszel ilyenekben.
2012. febr. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanebben a témában van már sok kérdés itt... ott is találsz... fejd rendesen le mindkét cicid és ha tudod szívasd ki rendesen...akkor oké lesz minden.
2012. febr. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sokat iszok,eszek és pihenek is.Teát és alkohol mentes sört is iszok.Vettünk tápszert,így ez se idegesít,hogy mi lesz ha éhes marad,de szerencsére még nem kellett adnom.Fejni azért nem fejek,mert mivel kettőből etetek az egyiket mindig leszívja teljesen.10ml tudnék,de ennyit fölösleges szerintem.
2012. febr. 22. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!