Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha valaki adott le anyatejet...

Ha valaki adott le anyatejet annak tényleg támogatja a TB a mellfelvarrást?

Figyelt kérdés

10 hónapon keresztül napi 1,5-2 liter anyatejet adtunk le. Emellett természetesen a bébim is szopizott, nem is keveset (15 hónapos koráig). :)

A szoptatástól és a rengeteg fejéstől igencsak megereszkedtek a melleim (bár egyébként is nagyobb cickók voltak, tehát a gravitáció már korábban is hatott rájuk). :)

Azt hallottam hogy ha valaki adott le anyatejet, akkor TB alapon megcsinálják neki a mellfelvarrást.

Tudtok esetleg erről valamit?


(Lehet hogy nem itt kellett volna kérdeznem, de gondoltam itt találok olyan anyukákat akik esetleg tudják erre a választ.)


A válaszokat előre is köszönöm!


2009. jún. 6. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem nem így van. Tudtommal a mellfelvarrás semmilyen indokkal nincs benne a TB támogatott műtétek sorában. Csak a kisebbítést támogatják azt is csak akkor ha mellenként a testsúly bizonyos százalékát kell eltávolítani.
2009. júl. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia !

TB semmilyen szépészeti és kozmetikai beavatkozást nem támogat.

Persze vannak kivételek, mint pl. balesetben szerzett deformálódás,meg ilyenek.

De a te esetedben erre sajna nincs esély, pedig sokunknak jó lenne.

2009. júl. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a formában nem hiszem,hogy támogatná,erről nem hallottam.De olyat igen,támogatja akkor ha pszichológus szakvélemény támassza alá azt,hogy "bele vagy betegedve"a melled kinézetébe,annyira zavar.
2009. júl. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia,


hallomasbol nekem is remlik valami ilyesmi, de ez csak amolyan "kezen-közön" informacio, szerintem konkretan a TB-nal erdeklödjel...

Es ha megtenned, hogy a valaszukat ide megirod, azt nagyon sokan megköszönnenk az tuti, hiszen ez a franya gravitacio ..... nagyon nem esztetikus... :D

2009. júl. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szia!


Hát akkor majd utána érdeklődöm, de nálunk egyenlőre tárgytalanná vált a dolog. Jön a kistesó, szóval majd kb 2-3 év múlva visszatérünk a témára! :)

2009. júl. 13. 16:00
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia,


pont ma hallottam a TV-ben, hogy csak EXTREM esetekben tamogatja a TB, de a valasz inkabb az hogy : NEM !

A kistesohoz gratulalok, vigyazzatok magatokra! :)

2009. júl. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönjük! :)
2009. júl. 14. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!