Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Honnan tudom, hogy peteérésem...

Honnan tudom, hogy peteérésem van, ha szoptatok? Mik a tünetek?

Figyelt kérdés

7 hós a babám, még nem jött meg. Mik befolyásolják ilyenkor a peteérést, mi egyátalán a peteérés tünete, milyen a méhszáj, folyás stb. Mensi nélkül nem volt peteérés?

Köszi a magyarázatod!


2009. jún. 8. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Még lehet, hogy nem volt peteérés. Nekem is csak 12 hónapi szoptatás után jött meg, bár én még mindig szoptatok. De egy német nógyógyász azt mondta, hogy peteérés van, csak leválás nincs ( ezt én sem értem) De vigyázz, mert ha elkezdődik a peteérés és nem védekeztek, akkor úgy leszel terhes, hogy észre sem veszed( mert ugye még nem jött meg)
2009. jún. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még várnánk Junior 2-vel, de hát ha bekopogtat sem lesz katasztrófa...;-) Mik egy peteérés tünetei, pl méhszáj, folyás stb?
2009. jún. 8. 22:31
 3/5 anonim ***** válasza:
hormonvaltozasi tunetei vannak, amiket labordiagnosztika mutat ki, nem lehet csak ugy eszrevenni. miert kerdezed a mehszajat? szerintem annak az allapotat eleg nehez kovetni...
2009. jún. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Olvastam, hogy lehet következtetni a méhszáj állapotából a peteérésre, hogy zárt-e vagy nyitott, lent van-e vagy fent. Amit nem értek az az, hogy ez nálam is változik, pedig elvileg nincs peteérésem.
2009. jún. 9. 14:53
 5/5 anonim ***** válasza:
haaaat, a mehszaj allapotat biztonsaggal szerintem nogyogyasz tudja megallpitani, de akkor mar sokkal egyszerubb echograffal megnezni, hogy van e peteeres, mert az biztosabb, direkt latszik nem csak indirekt jelek vannak
2009. jún. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!