Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyósom tanácsára amikor sír...

Anyósom tanácsára amikor sír a babám ciciztetem, mára teljesen felborult az eddigi rendszerünk. ( 3óránként evet) hogy tudnám visszaszoktatni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Vard ki mikor keri magatol(ragja az oket,vagy keresio mozdulatokat tesz),szopiztasd meg,es onnan szamold a 3 orat!En is jartam igy,amikor fiam a cicin aludt el rendszeresen,mellesleg jol telepakolta a bendojet,bealudt,es amikor jott volna a kovetkezo szopi idoben,akkor nem evett csak 50 gr okat.
2009. jún. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Anyósodnak tudnia kellene hogy a babák nem csak azért sírnak mert éhesek. Szépen lassan nyújtsd ki a szopik között levő időt míg el nem éred a kb3 órát. Utána úgyis átáll majd a neki megfelelő időre.
2009. jún. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
sztem tök jó,hogy ezt mondta így legalább a tejcsid mennyisége nő! Ha nem éhes ugyse szopizik! Én ott rontottam el,hogy nem raktam sűrűn cicire így pótoltam 3 majd 4 óránként evett! Elkezdett fogyni a tejem amikor vissza álltam a sok sok szopira helyre állt!
2009. jún. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
30%

Ha sír a baba, nem feltétlenül azért mert éhes. A sógornőm ugyanezt csinálta hogy állandóan cicire tette és most fél éves a gyerek és egy percre nem lehet letenni egyedül mert egyből sír. Ezáltal semmilyen kiegészítő kaját nem fogad el, pedig neki már lehetne gyümölcsöet adni.

Neked kell erősnek lenned és hagyni kell hogy sírjon kicsit. Ne tedd egyből cicire, lehet hogy csak babusgatásra vágyik, vagy egyedül érzi magát... stb. bármi más baja lehet.

2009. jún. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!