Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Most akkor lehet huzamosabb...

Most akkor lehet huzamosabb ideig szedni az urtica-t vagy nem?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom, hogy max. két hétig szabad csak szedni, mert különben az ellenkező hatást fejti ki mint amit szeretnénk! Ma voltam a patikában, azt mondta a patikus, hogy ez hülyeség. 10-12 napig kell szedni, az alatt kezdi el kifejteni a hatását és ha hat, akkor bármeddig szabad szedni utána! A védőnő meg azt mondta, hogy ha az első 3-4 napban nem érzek változást akkor már nem is lesz! Akkor most mi az igazság? Meddig szedhetem?
2009. jún. 9. 18:54
 1/1 anonim ***** válasza:

hotdog.hu-n ezt írják:"Urtica U.

vagy Ricinus C. 5napos kúra 1-2nap:3x5golyó 3-4nap:2x5golyó 5.nap 1x5golyó"

Van még az oldalon 5 hetes kúra is. Nekem pl azt mondták,hogy addíg szedjem amíg nem érzem hogy több tejem lenne,ha viszont megindul a termelés akkor abba kell hagyni mert különben az ellenkező hatást váltja ki,vagyis apaszt.Kb úgy alakult ez nálam mint a fenti 5napos kúra.

2009. jún. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!