Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » En vagyok az egyetlen, akinek...

En vagyok az egyetlen, akinek a ciklusa befolyasolja babaja viselkedeset szopi kozben?

Figyelt kérdés
Letezik?Marmint hogy 6 hetes volt,amikor elosszor furin kezdett visekedni szopi kozben.Racuppant,elengedte es ezt ismetelgette.Tiszta torura volt egy etetes,de csak nappal.Vedono,doktorno mondta hogy attol hogy meg nem jott meg,a cilkusom miatt megvaltozik a tej ize,es ezert csinalja.Tul voltunk rajta.Most meg ujra kezdodik.A heten lesz 10 hetes.Megint a ciklusom miatt? Vagy ilyen nem letezik,veletlen egybeeses,mashol keressem a bibit?!Amugy pont 6 hetesen voltam nogyogyinal,aki huvelyi uh-o is megnezett,es azt mondta nincs meg peteeresem,tuti nem attol van ez az egesz etetesi balhe.Velemenyetek?Nem akarok minden honapban igy szenvedni a szopival,lehet nem a ciklus miatt van! ?!?
2009. jún. 9. 20:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia teljesen ebben a szituban vagyok én is ,annyi különbséggel hogy nekem már 2-szor jön meg.Azz első mensi alatt semmi baj nem volt az evéssel,de most az én babám is egyre többször elutasitja a cicit elsőre és csak nehezen sikerül az etetés.S láthatóan kevesebbet is eszik,holott ezzel eddig semmi gond nem volt.Úgyhogy valószinűleg ez is befolyásolja ,mert én is ugyanúgy csinálok mindent mint eddig mégis ez van.
2009. jún. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!