Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 15 hónapos kislányt tényleg...

15 hónapos kislányt tényleg gáz szoptatni?

Figyelt kérdés
Mindenki piszkál hogy mostmár szoktassam le a kislányom a szopizásról! Mert később nezebb lesz lelkileg sérül stb. "Meg hig lötty a tejem!" Ki meddig szoptatott? Hogy ment a leszoktatás? És még annyit 3 szopizik de sokszor evés után!!
2009. jún. 10. 13:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
18%
Igen.
2009. jún. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
TÉNYLEG nem gáz ne foglalkozz senkivel ha kell neki add oda a cicit:-))gondolom le fog szokni magától ne izgasd rajta magad!Ha neked jó és neki is akkor minden ok!!
2009. jún. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Ha téged nem zavar és van elég tejed, akkor nehogy leszoktasd! Örülj neki, hogy még tudsz szoptatni.(gondolom örülsz is) Másokkal meg ne foglalkozz. Én is annyi hülyeséget hallok. Te vagy az anyja, te tudod, hogy mi a legjobb a babádnak. Ez nem más döntése. Én nem tudok már szoptatni, csak 4 hónapig tudtam sajnos. De ha lett volna tejem, akkor akár 2 éves koráig is szoptattam volna. Ez egyáltalán nem gáz. Mennyi bolond ember van...
2009. jún. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Így hogy piszkálnak már annyira nekem sem jó meg este csak azon alszik el, tépi a ruhám sír érte azt sem tudom hogy szoktasam le hogy ne a cicin aludjon el.
2009. jún. 10. 13:15
 5/18 anonim ***** válasza:
74%

Miért lenne gáz?! Mi még csak 9 hónaposak vagyunk, de szeretném a reggeli és az esti szopit még egyéves kora után is tartani.

Akik szerint gáz, vagy nem volt tejük, vagy kényelmetlennek érezték a szoptatást, és egyszerűbb volt a cumisüveget a baba szájába rakni. Nyugodtan szoptasd még...

2009. jún. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
69%
Nem gáz szoptatni, ha te úgy érzed. Valóban én is úgy tudom, hogy később még nehezebb leszoktatni, mint egy éves kora körül. Én pont ezért szoktattam le az én 14 hónapos fiamat már szépen fokozatosan, 1 éves kora után. Egyébként az étel szempontjából már nem annyira fontos, mint korábban, mert a tápanyagok döntő többségét a szilárd ételekkel kell már megkapja.Szerintem a te kislányodnál is inkább már csak cicizés, nem a tej miatt, vagy a táplálék miatt eszik szerintem. üdv egy 14 hónapos kisfiú anyukája
2009. jún. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%
Egyáltalán nem gáz!Az első hozzászóló meg 1 marha!!!Nehogy már mással foglalkozz!Biztos csak a cicért szopizik nem az evésért!De ha neki jól esik és téged nem zavar akkor igenis hagy csinálja!!!!Legalább egészséges lesz!Nem kell tömni tápszerrel!
2009. jún. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%
Szia! Az én gyerekeim 2 éves koruk körül, maguktól szoktak le. Addig nem is nagyon akartam leszoktatni őket, de nem is ment volna. Nem igaz, hogy ilyenkor "híg lötty" a tej, a különféle ellenanyagok ugyanúgy megvannak benne, csak a tápértéke lehet gyengébb, már nem fedezi a baba szükségleteit. Nekem is sokszor kérték napközben is, meg néha olyan helyen is, hogy kicsit problémás volt megoldani a szoptatást, de azért sikerült.. Szerintem, Te tudod a lelked mélyén, hogy mit szeretnél, ebben ne hagyd magad senkitől se befolyásolni, ez legyen csakis a Te saját döntésed - és persze a babádé is...
2009. jún. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Valaki nagyon lefelepontozz beneteket nem ÉN!!!!!!! Köszönöm a válaszokat!!!! Hogy szoktassam le hogy ne azon aludjon el akkor már napközben elég jól ellenénk cici nélkül főlleg a 14 hónap anyukához szól a kérdés hogy ő hogy csinálta? Vagy bárki segithet akinek van tipje!
2009. jún. 10. 13:27
 10/18 anonim ***** válasza:
88%
Ja! És így a 2 év szopizás után sem lettek lelkileg sérültek a gyerekeim, sőt mindegyik nagyon kiegyensúlyozott gyerek volt. Valóban már csak az összebújás és a cicizés miatt szopnak ilyenkor, de ez sem egy kevésbé fontos érv ...
2009. jún. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!