Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi a maximum időszak, ami...

Mi a maximum időszak, ami után megjön szülés után a menstruáció? Már másfél éves a babám, és semmi. Szopik még persze pár óránként.

Figyelt kérdés
2012. márc. 14. 15:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A "gátolják" és a "meggátolják" majdnem ugyan az. Ha azt írod,hogy "gátolhatják" vagy "meggátolhatják" akkor az egy kicsit más... Remélem érted!

A lényeg,hogy nem kell pipának lenned,mert ezen az oldalon már normálisnak számít,ha pontoznak valakit! Engem is sűrűn lepontoznak... Pedig semmi rosszat nem írok,egyszerűen csak nem értenek velem egyet. Van ez így! Egy időben úgy éreztem,hogy nagyon rám van valaki állva,mert szinte minden válaszom le lett pontozva.


Ami a kérdést illeti,szerintem a Kérdező megkapta a válaszát!


Üdv: 3 lányos

2012. márc. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

>>A "gátolják" és a "meggátolják" majdnem ugyan az.<<


Nem, egyáltalán nem, tényleg, de ez nem a nyelvészeti vita helye. Nem véletlenül vannak az igekötők, az a feladatuk, hogy módosítsák az alapalak jelentését.

2012. márc. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!