Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akik szoptatnak es tapszerel...

Akik szoptatnak es tapszerel is etetik a babajukat, hogyan es milyen idokozonken melyikkel taplaljak?

Figyelt kérdés
En a foetkezesekre tapszert keszitek neki, es kozbest ido alatt pedig ciciztetem. Felek ezzel tultaplalom, es majd a kesobb visszaut ha nagyobb lesz.
2009. jún. 12. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen idős a babád? Azzal ha adsz neki tápit csökken a tejcsid! Cicit adj neki fő étkezésként is! Ha úgy látod nagyon éhes maradt és sír akkor pótólj! Szerintem! Ez csak egy vélemény a sok közül!
2009. jún. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

3 hós a babám, szopi után mindig sírt, s délután már annyíra vígasztalhatatlan volt szopi után, hogy vettem tápszert, s már 2 hete adom neki, azóta olyan mint ezek előtt, egy minta baba!

Reggel cicizik, majd még délelőtt 2x, s dél körül adok neki tápszert, simánt megeszik 130 milit, s utánna alszik egyet, majd mikor felkel ismét szopi, majd mégesti fürdésig 2x szopi, s 7 kor fürdetünk, utánna lefejt tejet kap, 8-ra már be is alszik.

Az éjszakát végig alussza, de éjjel felkelek s fejek, azt kapja fürdés után.

Ettől a napi egy adag tápszertől 10 dekával hízott többet mint ezek előtt, ennek én csak örülök, mert eddig 15 dekákat hízott, s nem egy kövér baba volt, most kezd kikerekedni.

Ne félj attól hogy kövér lesz, majd megnyúlik s akkor már nem lesz duci.

Vissza ütni meg nem fog, én csak tápos voltam, s mégsem vagyok dagadt.

Állítólag bele van kódolva az emberbe hogy elhízásra hajlamos lesz-e vagy sem. Van aki alig eszik s hízik, van aki meg ehet bár mennyit s mégsem tud elhízni.

Az ő akaraterején is fog múlni ha kövér lesz, akkor majd fogyózik!

Ne félj, egy babának az a dolga hízzon és nőjjön, nem kell nem is szabad fogyókúráztatni!

Inkább legyen kövér mint hogy éhezzen s állandóan sírjon!

4 hónaposan meg majd a táp helyett kezdődik a hozzátáplálás!

2009. jún. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az enyém nem hízik csak 120 grammokat havonta, de eszebe sem jutott, hogy ezért tápot adjak neki, az orvos sem mondta.

Most 3 hós, 5 és fél kiló, nem duci, teljesen átlagos.

2009. jún. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk az elején úgy volt, hogy szopi, mérés, egy kb. táp-pótlás, majd fejés. Ez ment 2 hónapig, majd teljesen elutasította a tápszert. Most 5 hónapos, mostanra addig jutottunk, hogy este hajlandó csak tápszerezni, de akkor kifejezetten kéri, és utána cicizik. Ennyit muszály is neki pótolnom.
2009. jún. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!