Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit csináljak 2,5 hetes...

Mit csináljak 2,5 hetes babámmal, hogy ne aludjon el szopizás közben?

Figyelt kérdés
Van, hogy úgy bealszik, hogy sehogy nem bírom felébreszteni, így keveset eszik és ha leteszem, nyűgös lesz, sír. De ha fel-, leteszem szopi közben, eltart több mint 1 órát.
2009. jún. 12. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezen csak az idő segít majd. Addíg meg lehet piszkálgatni, felvenni büfiztetni, óránként cicire tenni.
2009. jún. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én kislányom 2 hetes, nálunk is elfordul, hogy bealszik. Én a fülét szoktam "morzsolgatni", vagy megpróbálom "elvenni" a cicim, és akkor észbe kap. Próbáld kicsit ingerelni. Ha végképp bealszik, akkor tényleg tedd sűrűbben mellre, nem tudsz mást tenni.

Kitartást és sok boldogságot!

2009. jún. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sokat nem tudsz vele csinalni. Ahogy no, ugy lesz tobb ereje szopizni, de a szopi mindig is meg fogja ot nyugtatni. Az en fiam 4 honapos, es van, hogy meg most is bealszik a cicin.
2009. jún. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!