Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Rossz érzéssel tölt el valakit...

Rossz érzéssel tölt el valakit, ha csak a 2. babáját tudja szoptatni?

Figyelt kérdés
13 hónapos a lányom,nem tudtam szoptatni, szeretnénk 2. babát, nagyon szeretném szoptatni majd, de rossz érzésem van, hogy az első nem kapta ezt meg, a második meg remélhetőleg igen. Hogy gyürjem majd le azt az erzést?Van/volt valaki ilyen helyzetben?
2009. jún. 12. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne azzal foglalkozz, hogy mit NEM tudtál megadni az elsőnek, hanem avval amit meg TUDSZ ADNI a másodiknak. Az elsőt én 3 hónapig szoptattam, a második most 15 hónapos és még szopik.
2009. jún. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pontosan ebben a helyzetben voltam én is. És nekem is ezt tanácsolta a párom, azt nézzem, mi jó dolgot csináltam, nem azt, ami nem sikerült.

Ami nekem még fontos tanács volt, hogy ne azért akarjam a másik gyerekemet, hogy kipótoljam az elsővel nem sikerülteket és hogy enyhítsem bűntudatomat.


Nagyon szeretném szoptatni a második babámat. Azt tervezem, hogy felajánlom az elsőnek is, hogy ha akar, akkor ő is szopizhat.

2009. jún. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2. válaszolónak. húúú, ez nagyon jó tanács, hogy ne azért akarjam a másodikat...hát nem mondom, hogy ilyen érzés egyáltalán nincs bennem, de talán az egyszerűen szeretnénk második babót érzés erősebb.

köszönöm

2009. jún. 12. 14:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Én igaz, hogy az fiamat 21 hós koráig szoptattam, de 6 hónaposan már csak reggel és este, mert korán elkezdtem a hozzátáplálást.

Mert nem tudtam, hogy nem attól lesz több tej, hogy ha kimarad egy szoptatás :-(

9 éve senki nem mondta, internetünk sem volt..

Most a lányomat is szoptatom, remélem sokáig tudom, de van hogy elfog a rossz érzés, hogy, ha tudom, hogy mit kellett volna csinálni, akkor a fiam is ilyen korában még bőven csak anyatejes lett volna.

2009. jún. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!