Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatós anyukák, akik...

Szoptatós anyukák, akik császárral szültek milyen fogamzásgátlót szedtek? És milyen mellékhatásai vannak? A tej mennyiségét befolyásolhatja? 8 hete szültem.

Figyelt kérdés
2009. jún. 12. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez nekem nagyon érdekes kérdés, mivel a dokim azt mondta, csak gumi, várjak, hogy megjöjjön, és ha már 2-3x megjött rendszeresen (tehát ez előtt akár több rendszertelen is lehet), akkor menjek vissza konzultációra gyógyszerről. Addig gumi. Szóval ez kb december lesz szerintem nálam...
2009. jún. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azalia, nem befolyásolja a tej mennyiségét, de csak addig hat, amíg van tej. Amikor már fejni sem tudok egy cseppet sem, akkor már nem hat.
2009. jún. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én Cerezettet szedek, nem kellett megvárni még megjött a 6. héten mikor visszamentem kontrolla kiírta és azóta szedem, 10 hós a fiam és még mindíg anyatejet eszik, nem váltotott a tej mennyisége. Ezt akkor is lehet szedni, ha már nem szoptatsz.
2009. jún. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is Azaleat szedek. Nem vettem észre változást a tejen. Eddig még nem volt mensim, 4ésfélhós
2009. jún. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Uccsó vagyok Azalia természetesen.
2009. jún. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én Cerazettet szedek a baba 7 hetes kora óta. Most 5 hónapos és kizárólag anyatejes, szóval nekem nem csökkentette a tej mennyiségét.
2009. jún. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos a nevét nem tudom, mert injekcióban kaptam. Szerintem a dokinak tudnia kéne milyet ad hogy ne apadjon a tej.
2009. jún. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nekem Cerazettet irt fel a doki, azt mondta, h átmegy a tejbe, de nem árt a babának. Félek, h nehogy lecsökkentse a tej mennyiségét, ami most éppenhogy elég.
2009. jún. 14. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!