Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha szoptatok és sok édességet...

Ha szoptatok és sok édességet eszem, akkor a babám is hízik tőle, vagy "csak" én gyarapszom?

Figyelt kérdés
2009. jún. 12. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Babad is. Atmegy a zsir a tejbe.
2009. jún. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak te fogsz gyarapodni a csokitol. :o)
2009. jún. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az édesség inkább szénhidrát.
2009. jún. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

...akkor még mindig kérdezném... :-))

köszi!

2009. jún. 12. 20:52
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
sztem csak te hízol:)...de erősítsen meg még vki
2009. jún. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

19:59-es vagyok

A fiamnál a szoptatás allatt rengeteg édességet ettem, feli is jööt 3-4 kiló.

Most nem eszem annyit (terhességi cukrom volt, úgyhogy már jobban bírom ), vagy diabetikusat eszem, vagy csinálok itthon pl. pudingot, amibe nem teszek cukrot.

(Pl. a diab detki háztartási keksz istenien finom.)

Viszont kenyeret sokat eszem, abban is van szénhidrát, de most nem híztam, sőt fogytam 1 kilót.

2009. jún. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ok, de az a kérdésem, hogy a baba hízik-e tőle. Az én kislányom születése óta havonként 1 kg-ot hízik. Ha ez a sok édességtől van, akkor visszább fogom magam. Ha nem, akkor majd szoptatás után visszafogyok, addig nem érdekel különösebben, és nagyon kívánom is. Ezért kédezem, hogy milyen hatással lehet ez a babára, iiletve lehet-e, hogy ezért van ez az intenzív súlygyarapodása?
2009. jún. 12. 21:11
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Neekem a fiam sem hízott 1kg havonta, pedig ahogy írtam, sok édességet ettem, ő 4,4 kilóval "indult".

A lányom is kb fél kilókat ízik, ő sem volt kicsi 4 kilóval született, most 3 hónaposan 5,5 kiló.

utolsó

2009. jún. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi!
2009. jún. 13. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!