Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha puha a mellem úgy értem...

Ha puha a mellem úgy értem nem kemény. Általában délután mindig ilyen. úgy félek, hogy nem elég a tej a babámnak. Ez jelenthet kevés tejet?

Figyelt kérdés
csak mert babám nem úgy szívja.de ha megnyomom a cicim akkor priccel a tej.feltétlenül kemény a cici ha sok van?úgy félek,hogy nem lesz tejem.
2009. jún. 12. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős a baba? 1.5-2 hós korában áll át a mell a hormonális termelésről a kereslet-kínálatra. Onnantól már csak akkor kemény a cici ha nagyon tele van, és ekkortól már fejni sem érdemes.
2009. jún. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én így szoptatok 7 hónapja... :) Ne idegeskedj!!!
2009. jún. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem max reggel kemény a mellem, amelyik épp akkor következik a reggeli etetésben, a másik akkor sem. Eddig elég a tej, szerintem ez normális, ne aggódj!

Egy 2.5 hós bébi anyukája

2009. jún. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
10 hetes a lányom.csak mert megnyomom a mellem és jön a tej.csak akkor nem értem lányom nem úgy szívja.
2009. jún. 12. 22:22
 5/6 anonim ***** válasza:

beállt a kereslet- kínálat. Én is így vagyok, reggel kemény csak a mellem, ha véletlenül a babóm többet aludt mint szokott. (Cici felkészül az esetleges ébredésre).

Ne aggódj!

üdv:3 hós anyukája

2009. jún. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat.megnyugodtam
2009. jún. 13. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!