Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Azaliától össze-vissza vérzek....

Azaliától össze-vissza vérzek. Ez normális?

Figyelt kérdés
Egyszer már megjött május 30-án és most meg ma. Azaliát szedek, de szerintem nemigazán fogok, mert ez rendszertelen. Két és fél hónapja szoptatok, van még tejem, de ilyenkor mintha kevesebb lenne.
2009. jún. 13. 10:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. Én is így jártam. A dokim szerint az Azalia-tól az is normális ha 6 hónapig egyáltalán nincs meg, illetve az is, ha egyfolytában megjön. :-(
2009. jún. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én lassan egy hónapja szedem, és én is így vagyok. nekem júni 2-án jött meg, és nem akart abbamaradni.
2009. jún. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt mondták nekem is,hogy elöfordul sajnos,probáld meg a cezarette tabletát ezt is lehet szedni szoptatás alatt.Hál'istenek én hét hónapja szedem az Azáliát és még csak egy vércsepp sem volt.
2009. jún. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!