Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan kell tárolni a lefejt...

Hogyan kell tárolni a lefejt tejet? Amit lefejtem egy adagban, hűtőbe teszem. De a következő adagot hozzá tölthetem, vagy azt is külön kell, még akkor is ha kevés? Mennyi ideig kell hűteni illetve hogyan kell később felmelegíteni?

Figyelt kérdés
lehet egy adagban többet összegyűjteni??? Ráönteni az új adagot? 24 órán belül?
2009. jún. 13. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő azt mondta, hogy egész nap gyűjtögethetem a tejet, és nap végén fagyasszam le akkora adagokban, amit majd később egyszerre meg tud enni a baba. 24 órát tárolhatod sima hűtőben, de utána le kell fagyasztani
2009. jún. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én is összeöntöttem amit egész nap lefejtem és este fagyasztottam le.

amikor meg fel akarod használni akkor kiveszed a fagyóból és én szobahőmérsékleten kiolvasztottam, majd meleg vízbe betettem, hogy egy kicsit melegebb legyen.

2009. jún. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48 órát áll el sima hűtőben!!!
2009. jún. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy 48 órát eláll a hűtőben. Össze szoktam gyűjteni, ha megtelik az edény lefagyasztom.
2009. jún. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!