Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyatejes babám/4 hós/, fog...

Anyatejes babám/4 hós/, fog valaha tudni üvegből enni?

Figyelt kérdés
Az üvegtől öklendezik és nem tud vele mit kezdeni.Néha már úgy érzem nem elég a tejem és kicsit pótólni kellene.Megtanul valamikor üvegből enni?Járt már így valaki?
2009. jún. 13. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi 6 hónaposak múltunk és anyatejesek vagyunk. A gyerekem hírből sem ismeri a cumisüveget és azt mondják ha eddig nem kellett neki ezután sem fog.(Avent teljes kezdő csomagjával rendelkezünk 4 cumisüveg) 4hósan már lehet pohárból itatni mi is most szereztünk be egy füleset. Szerintem próbálkozz azzal...
2009. jún. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Ha tápszerre van szüksége, doki, védőnő szól. Én is féltem akkoriban, hogy kevés neki a tej. Az én fiam 3 éves. Fél éves kora után iszogatott teát üvegből, de csak ha autóban utaztunk (hogy ne álljunk meg olyan gyakran). Otthon pohárból. Fél éves koráig csak szopi volt. Ha nem elkerülhetetlen, hagyd az üveget. Mert a végén nehezen hagyja majd el :)
2009. jún. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Próbálj másfajta cumisüveget, hátha annak a cumija jobban tetszik neki. De lehet másfajta tápszerrel kellene kísérletezni. Kérjél ismerős anyukától egy kis kóstolót másfajta tápból.

Az én babám a szájába veszi a cumit, s először csak kóstol rajta egyet, hogy mi is jön belőle, s ha Hipp tápszer akkor megissza, ha tea vagy víz az már nem kell!

Én is úgy érzem szopi után éhes mert sír, s adok neki napi 1-2 szer tápot, utánna el is alszik, ezek előtt nem is aludt!

15 hetes.

2009. jún. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért cumisüvegből próbálod?Az én lányom 4,5 hós és nagyon szépen iszik pohárból!Eleinte mi is próbálkoztunk a cumisüveggel, de csak rágta.Na jött a pohár!Csak egy kis gyakorlást kíván,hamar megtanuljátok.Próbáld ki!
2009. jún. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja,egyébként szopizik,csak vizet kap.17.12-es voltam.Szoptasd igény szerint sűrűbben, ha kéri.Lehet hogy nálatok most van a fejlődési ugrás.
2009. jún. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet az a baj, hogy rossz a cumisüveg, túl nagy a gumin lyuk. Megpróbálhatod kiskanállal etetni. Nekem sikerült és nagyon ügyes volt, pedig még csak 2 hónaposak vagyunk.
2009. jún. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kicsi fiam is szopizik.4 hós. gyönyörűen iszik csőrös pohárból.Nem akartam "cumisüvegezni"Nekünk Avent cumisüvegünk van,arra lehet kapni itatófejet.
2009. jún. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!