Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kimerültségtől és/vagy rosszke...

Kimerültségtől és/vagy rosszkedvtől tényleg csökkenhet vagy akár el is apadhat a tej?

Figyelt kérdés
2012. márc. 24. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Csökkenhet, de ha odafigyelsz magadra és igény szerint szoptatod nem fog elapadni.

Én elég sokszor voltam/vagyok kimerült, meg van hogy feszült, de még mindig szopizik a másfél évesem

2012. márc. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Két évig szoptattam a lányom, aki egyetlen éjszakát sem aludt végig, volt olyan éjjel, mikor 8-szor kelt fel (a foga miatt). Kimerültségből jelesre vizsgáznék, de igény szerint szoptattam a kicsim, és nagyon sokáig volt tejem. Voltak pár napos hullámvölgyek, mikor kevesebb volt a tejem, de újra beindult rendesen. Az első babámat csak 4 hónapig tudtam szoptatni, így a másodikkal ez a két év nagy öröm volt. Próbálj pihenni, és ha úgy érzed kevesebb a tejed, tedd sűrűbben mellre a kicsit. Sok sikert!
2012. márc. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elapadni nem fog,ncsokkenni is csak nagy trauma hatasara. Szopis tanacsado mondta. :-)
2012. márc. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 xStefix ***** válasza:

Csökkenhet, de inkább akkor, ha tartós állapotról van szó.

De amint látod, elég sokáig lehet azért javítani a dolgokon. :)

2012. márc. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!