Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nagyon picik a melleim (65A),...

Nagyon picik a melleim (65A), így is fogom tudni szoptatni a babám? 18hkm

Figyelt kérdés
2012. márc. 25. 10:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem méretfüggő.

Én 70A-val 14 hónapos koráig szoptattam, az unokatesóm 95D-vel meg 3 hónapig tudta a fiát.

2012. márc. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 65A, rengeteg tejcim van. Ahogy az elso valaszolo is irta, nem fugg a merettol.
2012. márc. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs köze a mellméretének a tejmennyiségéhez, mivel a tejmirigyek és tejcsatornák adottak, a méret különbség a zsír többlettől van, kismellű nő is úgyanúgy tud szoptatni. Nehézséget a mellbibó formája okozhat, de ezen is lehet segíteni bimbóvédővel vagy bimbó kiemelővel.
2012. márc. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írták az előttem szólók.
2012. márc. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%

Hát drágám!

Ne aggódj azon, hogy mi pici vagy nagy!

Úristen én mit nem adtam volna meg azért, hogy a mellem csak 5 mérettel legyen kisebb.

Amíg szoptattam a lányom azon küzdöttem, hogyan fogjam, hogy ne fulladjon (szó szerint) bele!

Főleg nyáron... 40°C-ba.. mindenhonnan folyt rólunk a víz.


Már nem szoptatok, de néha napján boldogság töltene el, ha a melleim egy formás 85/B-t adnának ki..

2012. márc. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitokat :) Első baba, így gondolom nem árulok el nagy titkot azzal, hogy meglehetősen tapasztalatlan vagyok. Megnyugtattatok :) Szép vasárnapot mindenkinek
2012. márc. 25. 11:58
 7/11 anonim ***** válasza:
Kicsit off, de lehet, hogy hasznos. A www.lll.hu honlapon egy csomó hasznos infót találsz a szoptatással kapcsolatban, illetve kontaktot is, hogy személyesen konzultálhass a szoptatási tanácsadójukkal, ha bizonytalan vagy, vagy esetleg probléma merülne fel. Ők a La Leche Ligue magyarországi szervezete, de gyakorlatilag világ-szinten dolgoznak a szoptatás népszerűsítéséért, támogatásáért.
2012. márc. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%
Nincs köze a mellmérethez. Az a fő, hogy ne görcsölj rá. Ha akarod akkor tudod szoptatni. De ha nem, az sem tragédia. Nekem 75c-s, és 25 hónapig szoptattam. Én vetem el tőle. Nem bírtam inni szoptatós teákat, enni homeos bogyókat, mert nagyon fájt tőlük kisfiam hasa, meg az enyém is, meg hasmenésem volt tőlük. Így minden segítség nélkül sikerült. Kb. 3 hetes koráig pótlás kellett esténként, de utána beindult a tejem.
2012. márc. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

75A-val kezdtem a terhességem és a végére B-s lett.Szülés után már C :)

Most 14 hónapos a kisfiam,naponta 2-3 alkalommal szopizik még :)A cicim 75B lett.

Gratulálok a babához!!!!

2012. márc. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem 70A-s a mellem, a lányomat 22 hónapig szoptattam, a fiam 1 éves, még szopizik. Mindketten 6 hónapig kizárólag szopiztak. Barátnőmnek nem tudom milyen méretű a melle, de nagyon nagy (azt mondta, ha lenne pénze, megműttetné, mert folyamatosan fáj a háta, nem tud tőlük rendesen aludni sem), ő az első két gyerekét egyáltalán nem tudta szoptatni, a harmadikat 6 hétig sikerült.

Szóval ne aggódj, nem függ a szoptatás a mellmérettől. :)

Kellemes babavárást kívánok! :

2012. márc. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!