Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Honnan tudom hogy nincs elég...

Honnan tudom hogy nincs elég tejem? Néha a baba negyed ora alatt tele eszi magát, néha 1orát is cumizik. Ha megnyomom a mellbimbom akkor jön belöle tej. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. jún. 14. 12:13
 1/3 A kérdező kommentje:
Van amikor negyed orai evés után elájul ugy alszik, ha pedig 1orán át eszik utána hisztizik de már nem akar szopizni, se a cicit se a cumis uveget nem fogadja el. Mit tegyek?
2009. jún. 14. 12:26
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha megnyomod és jön belőle tej, akkor tuti van elég tejed, emiatt ne aggódj. Az nem lehet, hogy azért sír szopi után mert fáj a pocakja? Nekem anno azt mondták, hogy ne hagyjam 1 órát egyfolytában mellen, hanem tartsak 10-15 percenként szünetet, amíg büfizik. Hátha sok levegőt nyel és azért sír.
2009. jún. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

szia! nekem szó szerint ugyanezt csinálta a kisbabám (most 2,5hónapos), én is azon pánikoltam, h kevés a tejem, de aztán azt javasolták, h adjak neki gripwater-t (gyógyszertárban kapható), mert biztos túleszi magát és azért sír, adtam neki és azóta jobb a helyzet

sok sikert és boldog babázást!

2009. jún. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!