Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » S. O. S.11 hetes babának...

S. O. S.11 hetes babának milyen tápszert vehetek recept nélkül? A tejem egyszer csak elfogyott, és hiába szoptatok és fejek is szinte semmi nincs. A lányom nem lakik jól

Figyelt kérdés
2012. márc. 30. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Bármilyet.

Először lehetőleg HA-s tápszert vegyél, nehogy érzékeny legyen. MIvel a tápszer esetén lutri, hogy a babádnak melyik jön be, így bökj rá egyre és próbáld ki, néhány nap alatt kiderül, bírja-e.


Mi annak idején a milumil ha start-al kezdtünk, az bevált, maradtunk is ennél.


Az összes létező tápszert megveheted recept nélkül, csak recepttel olcsóbb.

2012. márc. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hívd fel a védőnőt/gyerekorvost, hogy ők mit javasolnak. A lányunk a Humana 1-et eszi, recept nélkül 1100 ft körül van.
2012. márc. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálunk a Beba Pro HA vált be, de nagyon változó, hogy melyik baba mit szeret.

Arra figyelj, hogy az életkorának megfelelőt vegyél, ez rá van írva a dobozra.

Start/0 és 1-est lehet adni újszülött kortól

2-est 6 hónapostól

3-ast 10 hónapostól

2012. márc. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekünk a doki beba ha start pro-t írt fel, gyógyszertárban receptre két doboz 4400ft körül van. Nem a legolcsóbb, de a lányunk szerette. Én is megkóstoltam, nem keserű. Amit most kap, az is ha, de az milumil, annak szerintem rosszabb íze van, kicsit kesernyésebb.


Én a beba-t ajánlanám, de ha olcsóbb kell, akkor a gyógyszertárban kérdezz rá, melyik mennyibe kerül. És mindenképpen ha-s legyen!

2012. márc. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A HA jelzésű tápszerek hipoallergének,vagyis nem allergizálnak,mindenképp ilyet adj a babának, szerintem is.
2012. márc. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 xStefix ***** válasza:
49%

Mit értesz azon, hogy egyszer csak elfogyott? Egyik napról a másikra nem szokott általában elmenni, max. valamiért lecsökken a mennyisége. De akkor meg először arra kéne koncentrálni.

(Persze nem baj, ha tápszerrel is felkészülsz a rosszabbik eshetőségre, csak megvan az esélye, hogy "túl korán" fogsz hozzányúlni..)

2012. márc. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Este már csak a Sparban tudtam tápszert venni( HIPP bio combiotic 1), de hála Istennek nem volt rá szükségünk.

Úgy 4 napja vettem észre,hogy csökkent a tej mennyisége (eddig kb. 150-200 ml fejtem egy mellből, tegnap viszont csak 120-at sikerült a kettőből)de ma reggelre minden a régi lett! :)

További szép estét Mindenkinek!! :)

2012. márc. 31. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!