Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A szoptatás alatt kihullott...

A szoptatás alatt kihullott hajmennyiség visszanő még?

Figyelt kérdés
Iszonyatosan hullani kezdett a hajam. Most öt hónapos a babóm és még szoptatok. Nem csomókban, de nagyon-nagyon sok hajszál jön ki naponta. Mindenhol ott a hajam. Meddig tart ez még? Lehet valamit tenni ellene? Szedjem megint a vasat?
2009. jún. 16. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs amit tenni es nem is kell. Nekem 1 honapig tartott a hajhullas es nem lett kevesebb hajam mint terhesseg elott. Terhesseg soran a haj dusabb lessz, nem hull ki az a keves ami egtebkent ki szokott, szules utan ez a haj "tavozik", ezert tunik olyan ilyesztonek. Egy fodrasz.
2009. jún. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Próbáld ki a VARGA HAJCSEPPETT HAJHULLÁS ELLEN-I szerét.Igaz kicsit drága,de a Rossmann néha egész jól leszokta akciózni.De a gyógyszertárakban is lehet kapni.Én még a REVALID sampont és balzsamot használom.Jobbulást kívánok!

2009. jún. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is hullik már 1 hónapja, most 4 hónapos a lányom... Azt mondják megáll. Különösebben nem vettem észre, hogy olyan nagyon kevesebb lenne a hajam, mint szülés előtt....
2009. jún. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
09:56-os vagyok. Hozzátenném, én nem szoptattam "nagyüzemben", mert kevés a tejem, tehát ez azoknak is okoz problémát, akik tápszerrel eteteik a babát.
2009. jún. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én az első lányomat 13 hónapig szoptattam. Iszonyú sok hajam elment. Nagyon hullott. Egy kis részen már tök kopasz voltam. Akkor múlik el ha abbahagyod a szoptatást. Nekem is végig hullott a szoptatás alatt.

Ha majd nem szoptatsz visszanő magától, mindenféle szer nélkül.

De ez nem jelenti azt hogy most hagyd abba a szoptatást, hanem csak azért írom h ne izgulj bármennyi hajad megy el, majd visszajön.:)

2009. jún. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!