Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Fel tudtátok használni,...

Fel tudtátok használni, elfogadta a lefagyasztott anyatejet a babátok?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy van-e értelme fagyasztgatni, félek, hogy végül a kukában landol.
2009. jún. 16. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
En csak egy liter korul tudtam lefagyasztani, de mind elfogyasztotta, mind megitta. Kicsit fura szaga lett de allitolag nem gond. En is feltem hogy ezmiatt nem issza majd meg, de izlett neki. fel lehet hasznalni meg tejpepnek.En siman adtam.
2009. jún. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! az én nagylányom nem volt hajlandó megenni a fagyasztottat, így a kicsinél nem is fagyasztottam olyan sokat. A főzelékekhez fel tudtam a nagyját használni. Azért nem mindet, mert kb200 ml- es adagokban fagyasztottam a tejet, és annyi főzeléket nem csináltam egyszerre:((
2009. jún. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A nagyfiam nem ette meg, ezért a kicsinek sem fagyasztottam le. inkább odaadtam egy másik kismamának, akinek a babája imádja!
2009. jún. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Múlthéten tüdőszűrésre kellett mennem, ami után mindkét mellemben lévő tejet ki kellett fejnem és kiöntenem. Fagyasztóból vettem ki, amit kb egy hónapja fagyasztottam le. Gond nélkül bevágta, nem tudom, ha még tovább áll megeszi-e, de remélem nem lesz vele gond!
2009. jún. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én fagyasztgatok, mert el-el kell mennem itthonról, olyankor lehet, hogy kell etetni a bébit, nekünk kicumizza gond nélkül. Sokat nem tudok elrakni, mert annyi tejem nincs, de változik is az összetétel az új igények miatt hónapról hónapra. Szerintem a kukában csak nem landol, ha más nem, belerakod majd a főzelékekbe! Amúgy, ha cumisüvegből nem fogadja el, pipettával, kiskanállal is oda lehet neki adni, ha csak a cumi a gondja.
2009. jún. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor rakok még el, tényleg legfeljebb a főzelékekbe teszem, ha magában nem issza meg.
2009. jún. 16. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!