Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért csinálja ezt velem a 8...

Miért csinálja ezt velem a 8 hetes fiam?

Figyelt kérdés

Kevesebb lett a tejem a 6 hetes növekedési ugrás miatt, ezért nem minden etetésre jön össze a mellemben a kívánt mennyiség. Muszáj vagyok neki cumisüvegből adni a lefagyasztott tejet napi 1x.

Ma útközben megéhezett és cumisüvegből kapott kaját, és estére mikor odaadtam neki a mellemet megevett belőle 70 ml-t, ezután büfiztettem stb., majd ismételten mellre akartam tenni de üvöltött nem akarta bevenni a szájába se, pedig pár cseppet tettem a bimbómra. Egyszerűen eltolt magától és ordított..majd hogy kiderítsem nem-e fáj a hasa és amiatt jár a keze-lába cumisüvegből adtam megint neki azt elfogadta és megnyugodott. 140 ml-t megevett. Közben azért próbálgattam, hátha ha már nem éhes akkor beveszi, de nem elkezdett ismét ordítani. Mikor már majdnem aludt felébredt megpróbáltam mellre tenni, akkor is sírt de a végén elfogadta és elaludt rajta (cicin alszik el).

Gondolom szopási sztrájkja van.. mit csináljak?

Kanállal ha adnám neki a tejet akkor egy csomó levegőt nyel, és így hogyan induljak el vele bárhova is a nagy melegben, ha útközben megéhezik vagy szomjazik, amíg belékanalazok 210 ml-t lemegy a nap. Ha itatom akkor meg a 2/3-át kiköpi annak amit adok neki.

Nagyon rosszul esik hogy elutasít a babám és eltol magától. Az is megfordult a fejemben hogy nem szeret...

A másik amit nem értek, hogy mindenhol azt olvasom, hogy a cici az nem csak kaja neki, hanem megnyugvás, fájdalomcsillapító, közelséget nyújtó stb., akkor miért nem cumizik csak rajta?

Mit csináljak?????


2009. jún. 17. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Én mikor ezt tettem már csak a cumit fogadta el,mert rájött azzal nem kell dolgozni és a cici nem kellett neki a tejem pedig szép lassan elapadt.Inkább pohárból vagy kanállal add neki vagy tedd gyakrabban mellre a növekedési ugrások idején.Lehet venni olyan eszközt is,ami ezt megoldja,de baromi drága.


[link]

2009. jún. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen csak ellustult az üvegből evéstől!
2009. jún. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
49%
Ha hiszed ha nem, vannak babák akik hát "undorodnak" a melltől. Nem tudom, hogy leírni, de ez a lényeg. Nem kívánja onnan. Lehet, h a cumisüveg egyszerűbb, könnyebb neki, akkor gondolja, h minek bajlódjon itt a cicivel.
2009. jún. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!