Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit használjak mellbimbó-gyull...

Mit használjak mellbimbó-gyulladásra?

Figyelt kérdés
1 hete kezdődött, Garmastannal kenem, de nem használ, még mindig be van gyulladva a mellbimbóm. Őrülten fáj, ha szoptatok. Mit tegyek?
2009. jún. 18. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Én fejnék a helyedben az nem írritálja a cicid!!
2009. jún. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valóban megoldás lehet átmenetileg a fejés. Amúgy a legtökéletesebb gyulladáscsökkentő, fertőtlenítő az anyatej, tehát kenj el rajta 1-2 cseppet és hagyd megszáradni.
2009. jún. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a második válaszolóhoz. Sokat szellőztessed,kend ba anyatejjel és hagyd megszáradni,esetleg szedhetsz rá homeós bogyót. Tünetektől függ milyen kell!? Lehet Atropa belladona 9ch,Graphites 5ch,Nitricum acidum 9ch,Castor equi D4
2009. jún. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A Garmastan nekem sem vált be.Én egy Lansinoh nevű krémet használok.Nekem ez a befutó.2 nap alatt helyrehozta a véresre rágott bimbókat.Gyógyszertárban lehet kapni,elég drága(1600 kb),de nekem még van belőle,pedig 4 hetes múlott a lányom és minden nap használom.

Egy próbát megér szerintem.

További szép napot!

Kata

2009. jún. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én két szopiztatás közt dm-es bimbókrémmel vékonyan kentem,nagyon sokat segített!Használj addig szilikonos bimbóvédőt,nekem bevált,nem lett semmi gond,mert így nem ázott a bimbó és pár nap alatt rendbe jött.Ne hagyd a babát sokáig a ciciden,az is segít.
2009. jún. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :-)
2009. jún. 19. 11:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is jól kisebesedett, de vettem bimbóvédőt és a medela PureLan Tm 100 krémet. Kicsit drága de egy éjszaka alatt helyrehozta a mellem. Bekentem és szellőztettem. Azért jó, mert anyatej komponens is van benne, nem kell lemosni a pici lenyalhatja nyugodtan. Én az arcocskáját is ezzel kentem és nagyon hamar helyrehozta a karmolásnyomokat. Már elmultunk 2 hónaposak és még mindig van, és ha érzem, hogy kicsit gyulladni fog a mellem bekenem és rendbejön, én bátran ajánlom mindenkinek :)
2009. jún. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!