Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyi anyatejet, tápszert...

Mennyi anyatejet, tápszert ehet egy 3 hetes baba, ha pótlásba kapja?

Figyelt kérdés
Az én babám most három hetes és 3000g súlyú .Császárral született(2600g-mal) és nem indult meg a tejem,most anyatejpótlást kap és tápszert.De már a 125ml anyatejet,tápszert felváltva megeszi egy alkalommal,3-4 óránként.Nem sok ez?
2009. jún. 18. 15:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is tápszereztem 2 hétig, eü .problémák miatt.A 3. héten az én babóm is símán "benyakalt" ennyit , de 6szor egy nap. Nem tehetek róla, mivel kérte, odaadtam. Kakija, pisis pelusa mindig volt, gyarapodott is tőle szépen a súlya, hasfájás nem jelentkezett... úgyhogy neki ez a mennyiség kellett. Bízd a babádra! Ha teli a pocija, úgyis jelzi azzal, hogy nem kéri a cumisüveget.

2009. jún. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!